Kontaktujte nás: 602 466 533 | libor@jiranek.cz
0 Kč

Nový Microsoft Flight Simulator bude na jaře ke stažení zdarma

Microsoft Flight bude k dispozici k bezplatnému stažení na jaře, což hráčům svobodu létat na obloze nad krásnou Big Island na Havaji, kompletní řadu zajímavých misí, vyzkoušet své dovednosti v létání, problémy, nebo najít skrytá místa na ostrově.

Microsoft Flight nabídne hráčům pohled na svět shora ve vizuálně ohromující a realistické reprezentaci země, spolu s regionálně specifickým počasí, listí, terén a památek. Hráči si mohou vybrat, aby se kormidla pomocí vysoce poskytnuté, přesné a původní pilotní kabiny postupy, nebo prostě jen použít jejich myši a klávesnice k ovládání letadla v pohledu exteriéru. Zkušenější hráči mohou přizpůsobit letu, aby odpovídaly jejich úroveň dovedností, takže Microsoft Flight snadné i pro začátečníky a zároveň výzvou pro nejdokonalejší PC piloty.

Mnoho lidí sní o létání, ale jen málo z nich má možnost zažít prozkoumávání světa z výšky. Microsoft Flight umožní hráčům ospokojit tuto zvědavost, řekl Joshua Howard, výkonný producent Microsoft Flight. Létání může být neuvěřitelně technické, ale my jsme se velmi snažili vytvořit zážitek, který dělá oblohu napínavou a přístupnou pro každého.

Po stažení Microsoft Flight zdarma, mohou hráči skočit do hodin vzrušující hry na Big Island na Havaji.

Navíc hráči, kteří se zaregistrují do jejich Games for Windows - LIVE účet automaticky obdrží více volného obsahu, včetně legendárního letadla Boeing Stearman, doplňkové úkoly, a přístup k on-line výsledky a Pilot profilu. Ti, kteří chtějí prohloubit své zkušenosti můžete koupit a stáhnout další obsah, který přidává nové letadlo, regiony a možnosti přizpůsobení. Často vydala nový obsah pro Microsoft Flight zahrnuje denní aerocache výzvy a aktualizací, které každý let jedinečným a zábavným.

Buďte první, kdo Fly definitivní světlo Sport Aircraft ICON A5

Microsoft Studios pracoval s týmem osobní letadlo na výrobu letadel ICON, aby letecké fanouškům jedinečnou příležitost létat zcela nová ikona A5, než v reálném světě výroba začne na konci roku 2012. Designed by světové letecké techniky za loď Voyager, X-Prize vyhrávat SpaceShipOne, a Virgin Galatic je SpaceShipTwo, ikona A5 je "jet lyže pro nebe," hornoplošník obojživelný jednoplošník s drak z uhlíkových vláken a komfortní automobil inspirovaný kokpitu s prostorem pro dva. ICON A5 bude první letadlo k dispozici hráčům zdarma v Microsoft Flight.

"Ikona letadla a Microsoft Flight sdílejí cíl dělat legraci z létání dostupné pro každého, kdo někdy snil o tom. ICON to tím, že zničí Špičková konstrukce s nejlepší technické a Microsoft tím, že kombinuje vzrušení z velké herní zážitek s pravost horní zářez simulátoru letu, "řekl generální ředitel společnosti ICON letadla Kirk Hawkins.
 

Zdroj Microsoft

Novinky

archív